Trałki i krole

Tralki są to pionowe elementy balustrady wykonane z drewna lub metalu – metaloplastyki.  Wykonujemy tralki drewniane toczone, stalowe, poręcze wstęg i poręcze nowoczesne ze szkła. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli tralek, które można oglądać w galeriach.

Króle to ozdobne zakończenia słupków na schodach również dostępne w dwóch wersjach drewnianej i z metalu. Po wyborze materiału z którego będzie wykonany król zaczynamy ustalenia nad jego szczegółowym wyglądem. Tralki jak i króle są elementami dekoracyjnymi schodów, dzięki którym Twoje schody nabiorą ostatecznego wyrazu.

Istnieje możliwość wykonania schodów drewnianych z tralkami i królami dostarczonymi przez klienta.

Zależy na tym, aby schody stanowiły w domu nie tylko element praktyczny ale również okazały mebel ozdobny. Dlatego decydujące jest połączenie stopni (trepów) z podstopnicami ze starannie dopasowanymi elementami wykończeniowymi jakimi są tralki i króle.

Bejce i lakiery

Lakier to element, dzięki któremu schody drewniane zyskują nie tylko piękny połysk ale również ochronę przed zniszczeniem. Dzięki właściwościom używanych przez nas lakierów wszystkie rodzaje schodów:

Bejca do schodów pozwala na uwidocznienie struktury drewna. Bogata kolorystyka używanych przez nas bejc pozwala wybrać ten odpowiedni odcień dla każdego z naszych klientów.

Na Państwa życzenie możemy wykonać schody z innych rodzajów drewna, a także zamiast lakieru użyć wosku. Schody woskowane są równie twarde, odporne na zarysowania ale wiążą się z tym że co roku trzeba będzie je ręcznie woskować.