Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.

Henry Ford

o firmie

STOLARNIA MIŚKIEWICZ

Mamy przyjemność zaproponować Państwu ofertę schodów drewnianych. Wykonujemy zarówno schody samonośne jak i pokrywamy drewnem betonowe schody. Najczęściej montujemy schody we Wrocławiu i w jego okolicach ale świadczymy również nasze usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz jego najbliższych okolicach.

Jesteśmy producentem schodów co pozwala nam nadzorować każdy etap produkcji od starannej selekcji materiału poprzez jego sezonowanie, obróbkę, skład i lakierowanie aż do montażu u klienta. Dzięki temu powstają schody najwyższej jakości, zgodne z indywidualnym zamówieniem.

Gwarantem zadowolenia naszych klientów jest ponad 20- letnie doświadczenie właściciela i pracowników w branży związanej z obróbką drewna. Posiadamy własną stolarnię, w której zajmujemy się wyłącznie wyrobem schodów drewnianych co pozwala nam obniżyć koszty produkcji i zaoferować atrakcyjną cenę dla naszych klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA

szybkość produkcji

Szybkość

Pracujemy szybko i efektywnie, zachowując przy tym najwyższe standardy.

komunikatywność

Komunikatywność

Pytaj o co chcesz, odpowiemy na wszelkie pytania.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i będą Ci służyć przez lata.